Чим приклеїти плитку в басейні

Облицювання плиткою-це вдале і довговічне рішення для критих і вуличних басейнів тільки в тому випадку, якщо вдалося міцно приклеїти плитку. Щоб досягти максимального результату якості, необхідно використовувати спеціальну клейову суміш, призначену для кріплення плитки саме в умовах експлуатованих басейнів.

Такий спеціальною сумішшю є посилений клей Teknofay Flex зі збільшеним терміном життя готової суміші. Завдяки підвищеній міцності зчеплення з поверхнею даний клей відмінно працює на вертикальних і горизонтальних поверхнях в приміщеннях і під відкритим небом.

Для того, щоб приклеїти плитку в басейні, досить приготувати і використовувати клейову суміш відповідно до інструкцій від виробника. З'єднавши сухий клейовий склад в пропорції 6-7 л води на 25 кг суміші, клей необхідно перемішувати протягом 5 хвилин, після залишити склад на 10-15 хвилин і після закінчення цього часу ще раз перемішувати близько 2 хвилин до отримання однорідного клею. Отриманий клей має термін життя 6 годин. що дозволяє максимально точно, якісно і вивірено приклеїти плитку до поверхонь басейну.

Після повного застигання клей для плитки та каменю Teknofay Flex забезпечує максимальну міцність з'єднання керамічної плитки з поверхнею бетону, володіючи високими експлуатаційними характеристиками і стійкістю до:

  • високих і низьких температур
  • високої вологості і повного висихання поверхні
  • погодним і кліматичним змінам зовнішнього середовища
  • тиску води
  • механічних впливів
  • регулярним антибактеріальним обробкам поверхні

Один раз, правильно вибравши клей, щоб приклеїти плитку в басейні, можна надовго забути про ремонт і реставрацію басейну. А вибравши посилений клей для плитки і каменю Teknofay Flex, можна бути впевненим в міцності і зносостійкість облицювального покриття протягом багатьох років.

Термостійкий клей TEKNOFAY FLEX

Клей для приклеювання всіх видів керамічної плитки, порцеляни, граніту, мармуру, натурального каменю, клінкерної плитки та цегли до різних типів поверхонь.

Письменський Дмитро