Ручний верстат для гнуття арматури AFACAN 16PT

Каталог > Інструменти Afacan > Ручні верстати для гнуття арматури

Ручний верстат для гнуття арматури AFACAN 16PT

Продается в Альцест

Ручний верстат з прямокутним упором для гнуття арматури від 6 мм до 16 мм

2256
грн
x
шт.
=
2256 грн
Оптова ціна 2030.4 грн від 10 шт.

Для вас буде більше вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Введите свои данные

Ручний верстат для гнуття арматури з прямокутним упором. Для створення більш плавних, так і більш гострих вигинів. Інструментом дуже просто і зручно працювати, не вимагає спеціальних знань і навичок. Має міцну основу і дозволяє легко згинати арматурні стержні різного типу і діаметра.

  • Діаметр арматурних стержнів від 6 мм до 16 мм
  • Матеріал – загартована легована сталь.
  • Механізм – шарикопідшипник.
  • Довжина важеля 1200 мм.
  • Маса нетто – 7 кг.

Ручний верстат для гнуття арматури необхідний інструмент на будівельному майданчику. Використовується як основний, так і допоміжний елемент на будівельному майданчику. Швидко кріпиться на будь-яку горизонтальну поверхню за місцем обробки арматури, а при необхідності просто демонтується і переноситься на інший об'єкт, місце або майданчик.

Ручний верстат для гнуття арматури є оптимальним вибором по вартості і відрізняється невеликою вагою, у порівнянні з механічними верстатами.

 

Публікації про продукт

Як вибрати верстат для згинання арматури
Як вибрати верстат для згинання арматури

Швидко, легко та відповідно технології гнути арматуру можна за допомогою настільних механічних верстатів, електричних верстатів або ручних ключів для згинання арматури Afacan.

Читати статтю
Інструмент для згинання арматури Afacan в Альцест
18 грудня 2020
Інструмент для згинання арматури Afacan в Альцест

Вже сьогодні ви можете придбати ручні верстати Afacan для згинання арматурної сталі в магазині Altsest за адресою р. Київ, Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська 4.

Читати статтю