Публікації

21 вересня 2021
Затирка для швів плитки-Teknoderz EX

Новинка від торгової марки Tekno - цементна еластична затирка з силіконом для керамічної плитки, мармуру та граніту Teknoderz EX.

10 вересня 2021
Гідрофобізуюча пропитка Teknosil W

Гідрофобізуюча силан-силоксинова пропитка є водовідштовхувальним і зміцнюючим засобом для захисту стін будинку, фасаду, гідрофобізації цегли, каменю і бетону.

31 серпня 2021
І знову НОВИНКА!!! Поліуретановий клей для дерева Tekno Deniz Tutkali

Однокомпонентний поліуретановий клей для дерева Tekno Deniz Tutkali швидкої дії з високою адгезією може використовуватися як на вертикальних, так і на горизонтальних поверхнях.

26 серпня 2021
Бітумно-алюмінієва мастика Izoplast Silver-вже на складі

Нова бітумно-алюмінієва емульсія Izoplast Silver від польського виробника ADW - призначена для ремонту та захисту покрівлі від вологи й впливу УФ-випромінювання.

Який клей підходить для керамограніта на теплу підлогу

Teknofay Flex не виділяє токсичних речовин в процесі експлуатації, завдяки чому ідеально підходить для укладання керамограніта на теплу підлогу в житлових і громадських приміщеннях.

Чим склеїти килим між собою

Клей Teknobond 250 надійно зміцнює місця з'єднання килимового покриття, тим самим продовжуючи термін служби всього покриття.

17 серпня 2021
Акриловий лак Teknocila 300-надійний захисник і відмінний декоратор бетонних поверхонь

Акриловий лак для бетону на основі органічного розчинника від торгової марки Tekno – перевірене рішення, що дозволяє забезпечити надійний захист, декоративну обробку та високі характеристики міцності бетонної поверхні.

Клей для облицювання печі і каміна

Посилений клей Teknofay Flex ефективно фіксує плитку на поверхні камінів і печей так як він стійкий до високих/низьких температур та температурних перепадів.

30 липня 2021
Унікальна новинка-акриловий клей Teknobond 250

Акриловий клей на водній основі з підвищеною міцністю зчеплення, розроблений спеціально для приклеювання підлогових покриттів, таких як: натуральний лінолеум, вінілові, лінолеумні та каучукові покриття, ковролін, килимова, кварц-вінілова й коркова плитка.

Чим приклеїти плитку до дерева

Пастоподібний клей на основі емульсійного полімеру Teknofay 200 спеціально розроблений для еластичних основ, схильних до деформації.

Чим приклеїти плитку в басейні

Посилений клей Teknofay Flex зі збільшеним терміном життя готової суміші, відмінно працює на вертикальних і горизонтальних поверхнях в приміщеннях та під відкритим небом.

Чим приклеїти матеріали з ПВХ до бетону

Найпростішим і зручним способом приклеїти матеріали з ПВХ до бетону є використання спеціального акрилового клею Teknobond 250.

Чи потрібно клеїти лінолеум

Готовий до застосування акриловий клей Teknobond 250 на водній основі розроблений безпосередньо для приклеювання таких підлогових покриттів як натуральний лінолеум, вінілові, лінолеумні та каучукові покриття, ковролін, килимова, кварц-вінілова та коркова плитка.

Що таке пастоподібний клей

Клей Teknofay 200 відмінно підходить для укладання кахельної, мармурової та гранітної плитки в приміщеннях з підвищеною вологістю - в кухнях, ванних, лазнях, саунах.