Гідроізоляція та ремонт бетону

Який клей підходить для керамограніта на теплу підлогу

Teknofay Flex не виділяє токсичних речовин в процесі експлуатації, завдяки чому ідеально підходить для укладання керамограніта на теплу підлогу в житлових і громадських приміщеннях.

Чим склеїти килим між собою

Клей Teknobond 250 надійно зміцнює місця з'єднання килимового покриття, тим самим продовжуючи термін служби всього покриття.

Клей для облицювання печі і каміна

Посилений клей Teknofay Flex ефективно фіксує плитку на поверхні камінів і печей так як він стійкий до високих/низьких температур та температурних перепадів.

Чим приклеїти плитку до дерева

Пастоподібний клей на основі емульсійного полімеру Teknofay 200 спеціально розроблений для еластичних основ, схильних до деформації.

Чим приклеїти плитку в басейні

Посилений клей Teknofay Flex зі збільшеним терміном життя готової суміші, відмінно працює на вертикальних і горизонтальних поверхнях в приміщеннях та під відкритим небом.

Чим приклеїти матеріали з ПВХ до бетону

Найпростішим і зручним способом приклеїти матеріали з ПВХ до бетону є використання спеціального акрилового клею Teknobond 250.

Чи потрібно клеїти лінолеум

Готовий до застосування акриловий клей Teknobond 250 на водній основі розроблений безпосередньо для приклеювання таких підлогових покриттів як натуральний лінолеум, вінілові, лінолеумні та каучукові покриття, ковролін, килимова, кварц-вінілова та коркова плитка.

Що таке пастоподібний клей

Клей Teknofay 200 відмінно підходить для укладання кахельної, мармурової та гранітної плитки в приміщеннях з підвищеною вологістю - в кухнях, ванних, лазнях, саунах.

Чим приклеїти плитку до гіпсокартону

Клей Teknofay 200 чудово приклеює будь-яку плитку до гіпсокартону в приміщенні та на вулиці, забезпечуючи надійність і довговічність плиткового покриття на гіпсокартонній основі.

Що додати в бетон для басейну

Добавка Teknomer 120 підходить як для вуличних басейнів, так і для басейнів в приміщенні.

Що впливає на водонепроникність бетону

Добавка Teknomer 120 додається безпосередньо в бетономішалку та вимішується протягом 3-5 хвилин разом з іншими компонентами бетону.

Навіщо використовують гідрофобізуючі добавки

Teknomer 120 використовують для продовження періоду безремонтної експлуатації залізобетонної конструкції в умовах безпосереднього контакту з водою і вологим повітрям.

Чим виконати гідроізоляцію на відкритих балконах і терасах

Еластична акрилова суміш на водній основі це ефективне рішення для гідроізоляції відкритих балконів, терас та інших ділянок, схильних до температурних перепадів, впливу вітру та вологи.

Як уникнути усадки свіжоукладеного бетону

Мембраноутворювач Teknokur 100 запобігає випаровуванню вологи та усадці свіжого бетону до його повної гідратації.