Бітумно-каучукова мастика, що приклеює на водній основі IZOPLAST W-KL

Осінні і зимові сезони в Україні особливо не балують нас теплом. І якщо у громадян нашої країни завжди є можливість одягнути додатковий светр або закутатися в шарф, то про теплоізоляції фундаменту необхідно подбати заздалегідь. Встановлено, що саме за рахунок фундаментів, цокольних поверхів і підвалів відбувається близько 10-20% тепловтрат всього будинку.
Але найбільшу небезпеку для цілісності і довговічності фундаменту являють собою пучинисті ґрунти, які при замерзанні збільшуються в об'ємі і здатні привести до деформації і навіть його руйнування. Навіть якщо фундамент був закладений нижче рівня глибини промерзання таких ґрунтів, це не дає 100% гарантії, що сили морозного пученія не будуть чинити на нього свого деструктивного впливу.

Ситуація непроста, але аж ніяк не безвихідна. Якісна теплоізоляція заглиблених споруд дозволить вирішити такі проблеми, як значні теплові втрати, поява вогкості, розвиток плісняви, а так само допоможе захистити конструкцію фундаменту від промерзання. Але основною перевагою правильно виконаної теплоізоляції буде мінімізація ризиків, що виникають внаслідок підйому і растепления пучинистих грунтів.

За рахунок своїх технічних характеристик в якості утеплювального матеріалу відмінно підійдуть плити з пінопласту і пінополістиролу. Але ж їх треба на щось приклеїти і бажано, щоб цей продукт був абсолютно безпечним для перерахованих вище будматеріалів. Ось саме для цієї мети і була розроблена бітумно-каучукова мастика, що приклеює на водній основі IZOPLAST W-KL.

Що ж собою являє мастика IZOPLAST W-KL і які її основні переваги?

 

IZOPLAST W-KL - бітумно-каучукова мастика, польського виробництва, на водній основі. Застосовується для створення безшовних і легких гідроізоляційних покриттів, приклеювання плит з пінопласту, пінополістиролу і мінеральної утеплювача до бетонних, цегляних і оштукатурених поверхнях.
 



 

Мастика, що приклеює IZOPLAST W-KL дуже проста у використанні, не містить розчинників і володіє високим адгезійним властивістю до мінеральних поверхонь. Відмінно підходить для виконання гідроізоляції вертикальних і горизонтальних поверхонь і приклеювання теплоізоляційних матеріалів.

Завдяки неймовірній простоті застосування, використовувати бітумно-каучукову мастику IZOPLAST W-KL може, як досвідчений будівельник, так і людина без спеціальних знань та підготовки. Для початку мастику слід ретельно перемішати. Після цього, за допомогою кисті або шпателя нанести суміш на теплоізоляційний матеріал одним із запропонованих способів:

  • смугами шириною 5-10 см (товщиною від 2 до 5 мм) по всьому периметру утеплювальній плити з інтервалом у 20-30 см
  • за 20 точок діаметром 5-10 см на 1 м2

 

Зателефонувавши фахівцям компанії Monolit Build ви отримаєте детальну консультацію про приклеивающей бітумно-каучукової мастики IZOPLAST W-KL і зможете придбати її навіть не виходячи з дому.

Бітумна мастика Izoplast W-KL

Бітумно-каучукова мастика на водній основі для створення легких, безшовних гідроізоляційних покриттів і приклеювання плит з пінопласту, пінополістиролу.

Дмитро Письменський