Чим приклеїти плитку в басейні

Облицювання плиткою-це вдале і довговічне рішення для критих і вуличних басейнів тільки в тому випадку, якщо вдалося міцно приклеїти плитку. Щоб досягти максимального результату якості, необхідно використовувати спеціальну клейову суміш, призначену для кріплення плитки саме в умовах експлуатованих басейнів.

Такий спеціальною сумішшю є посилений клей Teknofay Flex зі збільшеним терміном життя готової суміші. Завдяки підвищеній міцності зчеплення з поверхнею даний клей відмінно працює на вертикальних і горизонтальних поверхнях в приміщеннях і під відкритим небом.

Для того, щоб приклеїти плитку в басейні, досить приготувати і використовувати клейову суміш відповідно до інструкцій від виробника. З'єднавши сухий клейовий склад в пропорції 6-7 л води на 25 кг суміші, клей необхідно перемішувати протягом 5 хвилин, після залишити склад на 10-15 хвилин і після закінчення цього часу ще раз перемішувати близько 2 хвилин до отримання однорідного клею. Отриманий клей має термін життя 6 годин. що дозволяє максимально точно, якісно і вивірено приклеїти плитку до поверхонь басейну.

Після повного застигання клей для плитки та каменю Teknofay Flex забезпечує максимальну міцність з'єднання керамічної плитки з поверхнею бетону, володіючи високими експлуатаційними характеристиками і стійкістю до:

  • високих і низьких температур
  • високої вологості і повного висихання поверхні
  • погодним і кліматичним змінам зовнішнього середовища
  • тиску води
  • механічних впливів
  • регулярним антибактеріальним обробкам поверхні

Один раз, правильно вибравши клей, щоб приклеїти плитку в басейні, можна надовго забути про ремонт і реставрацію басейну. А вибравши посилений клей для плитки і каменю Teknofay Flex, можна бути впевненим в міцності і зносостійкість облицювального покриття протягом багатьох років.

Клей для плитки Teknofay 200

Готовий до застосування клей на основі емульсійного полімеру зі збільшеним робочим часом.

Письменський Дмитро