Чим виконати гідроізоляцію на відкритих балконах і терасах

Гідроізоляція відкритих балконів і терас - важливий крок, від якості виконання якого, залежить комфортне, а часто і безпечне перебування на цих ділянках. Незалежно від того, чи буде це гідроізоляція тільки побудованих відкритих споруд або ж - відновлення пошкодженого гідроізоляційного шару, варто застосовувати перевірені і надійні матеріали, такі як акрилова мастика Teknomer 300 EX.

Еластична акрилова суміш на водній основі-ефективне рішення для гідроізоляції відкритих балконів, терас та інших ділянок, схильних до температурних перепадів, впливу вітру і вологи. Готова до застосування гідроізоляція швидко наноситься на будь-який тип підготовленої поверхні, рівномірно поширюється по підставі і після висихання забезпечує надійну і довговічну гідроізоляційну захист обробленої ділянки.
 


Що примітно, при необхідності мастика Teknomer 300 EX, розведена з водою в пропорції 1:1 може використовуватися в якості грунтовки під гідроізоляцію - це дуже зручно і практично в ситуаціях, коли немає часу і бажання займатися пошуком додаткового грунтувального матеріалу. Так само акрилова гідроізоляція відмінно справляється з гідроізоляцією кухонь, ванних кімнат, санвузлів і служить надійним шаром для подальшої укладання покриттів з дерева, пластику та інших оздоблювальних матеріалів.

Акрилова гідроізоляція Teknomer 300 EX володіє високою адгезією до будь-якого типу бетону і газобетону, цегли, оцинкованого металу і ПВХ, завдяки чому справляється із захистом всіх елементів відкритих балконів і терас.

Еластична мастика Teknomer 300 EX - вдале рішення для облаштування новобудов і реконструкції більш давніх будівель, здатне забезпечити надійність і довговічність відкритих балконів і терас, захистивши їх від передчасного руйнування під впливом погодних і температурних умов.

Акрилова гідроізоляція Teknomer 300 EX

Однокомпонентний гідроізоляційний матеріал з підвищеною еластичністю на основі акрилової смоли.

Письменський Дмитро