Детальна характеристика праймера Izoplast R і мастики Izoplast B

У цій статті ми більш детально розглянемо області застосування, технічні характеристики та переваги, бітумно-каучукового праймера Izoplast R і бітумно-каучукової мастики Izoplast B.

Відмінною рисою цих емульсій є те, що найкраще вони працюють у тандемі. А якщо говорити точніше, то використання праймера Izoplast R перед нанесенням мастики Izoplast B значною мірою підвищує адгезію Izoplast B до основи, а так само на порядок посилює гідроізоляційні властивості емульсії.

Але повернемося до того, що ж собою являють Izoplast R і Izoplast B окремо.


Izoplast R - бітумний праймер для грунтування мінеральних поверхонь, створення тонких ізоляційних покриттів. Для захисту металевих і дерев'яних елементів.


 

Izoplast R володіє наступними перевагами:

 • Стійкість до дії слабких кислот і солей.
 • Висока проникаюча здатність.
 • Висока адгезія до основи.

Область застосування Izoplast R:

 • Для ґрунтування основи перед нанесенням гідроізоляції Izoplast B.
 • Для забезпечення захисту від корозії металевих конструкцій і елементів.
 • Для просочення і захисту дерев'яних елементів (парканів, стовпів тощо)
 • Для створення тонкого гідроізоляційного шару.

Підготовка поверхні:

Перед нанесенням необхідно очистити поверхню від пилу, масла та інших забруднень. Металеві поверхні необхідно очистити від іржі, старої фарби і змащення.

Спосіб застосування:

 • Перед нанесенням ретельно перемішати.
 • Наносити в один тонкий шар при ґрунтуванні бетонних поверхонь.
 • В 2-3 шару при нанесенні гідроізоляції.
 • В 2 шару для захисту металевих поверхонь.

 

IZOPLAST R наноситься за допомогою покрівельної щітки, валика, щіткою з жорсткою щетиною або розпиленням, рівномірно розподіляючи по поверхні нанесення. Наступний шар IZOPLAST R варто наносити після висихання попереднього шару. Орієнтовний час висихання одного шару не більше 6 годин.

Витрата праймера Izoplast R:

Витрата IZOPLAST R при нанесенні на бетонні поверхні: перший шар антикорозійного захисту металевих поверхонь становить від 0,3 л/м2 до 0,6 /м2. Для другого і наступних шарів при нанесенні антикорозійного захисту металевих поверхонь витрата ґрунтувального розчину становить від 0,2 л/м2 до 0,5 л/м2.

Транспортування та зберігання:

Зберігати у щільно закритій оригінальній упаковці, недоступному для дітей, захищеному від попадання прямих сонячних променів, від джерел тепла і відкритого вогню. Може транспортуватися будь-яким видом транспорту. Термін придатності 12 місяців в закритій оригінальній упаковці.

Застереження щодо застосування Izoplast R:
Роботи з IZOPLAST R проводити в безвітряну погоду без атмосферних опадів при температурі навколишнього середовища від 5 °С до 25 °С. При виконанні робіт дотримуйтесь правил техніки безпеки при роботі з органічними розчинниками, використання ефективної вентиляції і масок з поглиначем органічних парів. Не використовувати IZOPLAST R усередині житлових і громадських будівель, а також в інших приміщеннях, призначених для постійного проживання та перебування людей. Матеріал не повинен вступати в прямий контакт з їжею або питною водою. Легкозаймистий Продукт. Подразнює очі і шкіру. Пари можуть викликати відчуття сонливості та запаморочення. Не вдихати пари. Уникати попадання на шкіру і в очі. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях.


Izoplast B - бітумна мастика чорного кольору на основі органічного розчинника зі спеціальними добавками. Володіє високими проникаючими властивостями. Для створення стійких гідроізоляційних покриттів.


 

Переваги Izoplast B:

 • Перекриває всі тріщини в підставі.
 • Застосовується для покрівельних покриттів будь-якого ухилу.
 • Для промислового і житлового будівництва.
 • Стійкість до дії слабких кислот і солей.
 • Безшовна гідроізоляцію вертикальних та горизонтальних поверхонь.

Область застосування:

 • Гідроізоляція труб, каналізаційних колодязів, бетонних кілець, насосних станцій.
 • Гідроізоляція бетонних підстав – фундаментів, стяжок, парканів, колон і опор.
 • Гідроізоляція з високою стійкістю до агресивного середовища.
 • Консервація і гідроізоляція покрівлі.

Підготовка поверхні:

Перед нанесенням необхідно очистити поверхню від пилу, масла і інших домішок. Металеві поверхні необхідно очистити від іржі, старої фарби, мастила і т. п. Заґрунтувати бетонні поверхні грунтовим розчином IZOPLAST R і дочекатися її повного висихання.

Спосіб застосування Izoplast B:

Перед використанням ретельно перемішати. Наносити масу з допомогою покрівельної щітки або пензля. Наносити наступний шар перпендикулярно попередньому і тільки після його повного висихання. Час очікування перед укладанням другого шару гідроізоляційного складу IZOPLAST B становить близько 8 годин.

Витрата:

При гідроізоляції фундаментів і інших підземних частин будівлі: нанести 2-3 шари на суху загрунтовану бетонну поверхню в залежності від передбачуваної водної навантаження. Приблизний витрата IZOPLAST B в даному випадку становить від 0,8 кг/м2 до 1,2 кг/м2 на один шар.

Відновлення та облаштування безшовного гідроізоляційного покриття покрівель: нанести не менше 2 шарів емульсії на підготовлену основу.

Транспортування та зберігання:

Зберігати у щільно закритій оригінальній упаковці, недоступному для дітей, захищеному від попадання прямих сонячних променів, від джерел тепла і відкритого вогню. Може транспортуватися будь-яким видом транспорту. Термін придатності 12 місяців в закритій оригінальній упаковці.

Застереження щодо застосування:

Роботи з IZOPLAST проводити в безвітряну погоду без атмосферних опадів при температурі навколишнього середовища від 5 °С до 25 °С. При виконанні робіт дотримуйтесь правил техніки безпеки при роботі з органічними розчинниками, використання ефективної вентиляції і масок з поглиначем органічних парів. Не використовувати IZOPLAST В межах житлових і громадських будівель, а також в інших приміщеннях, призначених для постійного проживання та перебування людей. Матеріал не повинен вступати в прямий контакт з їжею або питною водою. Легкозаймистий Продукт. Подразнює очі і шкіру. Пари можуть викликати відчуття сонливості та запаморочення. Не вдихати пари. Уникати попадання на шкіру і в очі. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях.


Виходячи з вищевикладеного можна сміливо зробити висновок, що бітумно-каучукові мастики Izoplast R і Izoplast B є досить високотехнологічними продуктами, які просто незамінні при гідроізоляції фундаменту і покрівельних роботах.

Спільне застосування праймера Izoplast R і мастики Izoplast В, забезпечить комплексне гідроізоляційне рішення і значно посилить і без того вражаючі характеристики кожного з цих продуктів.

 
Бітумний праймер Izoplast R

Бітумний праймер для створення тонких ізоляційних покриттів.

Бітумна мастика Izoplast B

Бітумна мастика з високими проникаючими властивостями, створює стійке гідроізоляційне покриття.

Дмитро Письменський