Як уникнути усадки свіжоукладеного бетону

Різка і надмірна усадка свіжоукладеного бетону-проблема, з якою регулярно стикаються будівельники, що працюють в умовах підвищеної або нестабільної температури навколишнього середовища.

Рішенням цієї проблеми, а також страховкою від виникнення усадочних тріщин на поверхні свіжозалитого бетону служить акрилова емульсія на водній основі Teknokur 100.

Готова до застосування суміш Teknokur 100 проста і зручна у використанні, швидко схоплюється на поверхні бетону, захищаючи і роблячи її більш гладкою і блискучою. Рівномірне нанесення двох шарів акрилового захисту з інтервалом в 6 годин гарантовано створить міцний захисний шар по всій поверхні бетону.
 

 

Мембраноутворювач Teknokur 100 створює видимий захисний шар на поверхні бетону, запобігаючи випаровуванню вологи і усадку свіжого бетону до його повної гідратації. Акрилова емульсія активно використовується на масштабних будівельних об'єктах і у важкодоступних місцях, де немає фізичної можливості контролювати застигання бетону і, при необхідності, відшкодовувати надмірно втрачену вологу. Teknokur 100 поєднується з будь-яким видом бетону, виконуючи функцію захисту, при цьому, не впливаючи на якість і міцність бетонної конструкції. Відсутність хімічно активних речовин у складі мембраноутворювача Teknokur 100 дозволяє використовувати захист від усадки свіжого бетону на об'єктах будь-якого призначення.

До моменту повного набору міцності свіжозалитий бетон потребує контролю стану, рівня вологи і температури навколишнього середовища або ж в надійному захисті від надлишкових випарів і усадки - саме такий захист і створює мембранообразователь Teknokur 100.

Грунтовка акрилова Teknokur 100

Мембранна акрилова емульсія для захисту свіжоукладеного бетону.

Письменський Дмитро