Клей для облицювання печі і каміна

У сучасному світі красивий камін або піч, облицьовані плиткою, мармуром або гранітом - популярне і практичне рішення для заміських будинків, дач і приватних готелів. Приємно, коли один раз вкладені зусилля радують протягом довгого періоду. Але як же вибрати клей для облицювання печі і каміна, здатний однаково якісно служити довгий час, зберігаючи красу і міцність плиткової обробки?

Завдяки безлічі експериментів і практичного досвіду, фахівці рекомендують застосовувати посилений клей Teknofay Flex для укладання плитки на поверхню печі або каміна. Клей простий в приготуванні, зручний у використанні і має збільшений час життя суміші, що дозволяє приклеювати плитку акуратно і точно.
 


Клей Teknofay Flex з підвищеною міцністю зчеплення застигає через 24 години після приклеювання - з цього моменту камін або піч готові до експлуатації. Після повного застигання клей Teknofay Flex набуває властивостей, необхідних для міцної фіксації плитки в мінливих умовах:

  • стійкість до високих і низьких температур і температурних перепадів
  • стійкість до зміни вологості повітря і прямого контакту з водою
  • підвищена міцність зчеплення з основою
  • збереження експлуатаційних характеристик при змінах умов навколишнього середовища

Перераховані особливості клею Teknofay Flex роблять його оптимальним рішенням для облицювання каміна і печі, як в житловому будинку, так і в рідко відвідуваному приміщенні. Посилений клей однаково ефективно фіксує плитку на поверхні камінів і печей і при інтенсивній експлуатації, і при рідкісному використанні, що дуже важливо для таких специфічних споруд.

 

При обробці каміна і печі можна вибирати будь-яку плитку і камінь, але клей для облицювання повинен бути незмінно якісний і довговічний і це - посилений клей Teknofay Flex.

Термостійкий клей TEKNOFAY FLEX C2TE S1

Клей для приклеювання всіх видів керамічної плитки, порцеляни, граніту, мармуру, натурального каменю, клінкерної плитки та цегли до різних типів поверхонь.

Письменський Дмитро