Клей для плитки, мармуру та граніту Teknofay EX

Ідея використовувати керамічну плитку в якості фінішного покриття давно виправдала себе за рахунок своєї довговічності, зручності і величезного асортименту різноманітних кольорів і фактур цього облицювального матеріалу. І якщо саму плитку вибирають в залежності від місця її укладання, передбачуваних навантажень і смакових уподобань, то для клеїть складу основними вимогами є: швидкий набір міцності, висока міцність зчеплення і висока адгезія до основи.

Новинка Teknofay від турецького виробника Tekno ідеально відповідає заданим параметрам, і ми навіть можемо, без зайвої скромності, сказати, що значно їх перевершує!
  
Сухий клеїть Teknofay дуже просто готується, володіє часом життя суміші - не менше 6 годин, економний у витраті, використовується для горизонтальних і вертикальних поверхонь, легко наноситься і може застосовуватися навіть в приміщеннях з високим рівнем вологості і значними перепадами температур.
 

Клеїть для керамічної плитки Teknofay - це якісне, перевірене і економічно вигідне рішення для ваших облицювальних робіт!

Клей для плитки Teknofay С1Т (сірий)

Клей для плитки на цементній основі, з високою міцністю зчеплення.

Шульга Ольга