Ремонтні суміші для бетонних конструкцій і будівель

Бетонні конструкції в процесі експлуатації піддаються впливу різних факторів, які призводять до різних видів пошкоджень та тріщин. Навіть у процесі зведення нових споруд при порушенні технологій будівництва або з інших причин можуть виникнути ситуації, коли потрібно ремонт бетону. Адже якщо його не провести, то невеликі тріщини й відколи можуть перерости в масштабні пошкодження або обвалення конструкцій.

Для вирішення цих проблем розроблені спеціальні бетонні суміші, які різняться за своїм складом і сферою застосування. Вони можуть складатися з безлічі компонентів і володіти особливими властивостями.


Ливарні ремонтні суміші Teknogrout EX призначені для відновлення пошкоджених горизонтальних поверхонь, ними заповнюють спеціально підготовлені тріщини і виїмки. Вони володіють високим показником адгезії до бетону, каменю та арматурного каркаса і не дають усадку. Розчин рівномірно заповнює і надійно герметизує вільний простір, зміцнюючи ремонтовану поверхню. Дозволяє робити шар заливки від 10 до 60 мм.

Застосування такого складу відмінно підійде для:

  • бетонних робіт авіаційних посадкових смуг, залізничних шляхів і масштабних інженерних конструкцій і споруд
  • монтажу промислового устаткування, металевих колон, стовпів і колодязів
  • ремонту ділянок з'єднання залізобетонних виробів з балками
  • реконструкції будівель та інших об'єктів


Тиксотропні ремонтні суміші Teknorep 300 і Teknorep 300 EX відмінно підходять як для горизонтальних, так і для вертикальних поверхонь і не дають усадку. Ці суміші армовані полімерними волокнами для підвищення міцності на стиск і вигин.

Застосування цих сумішей дозволяє усувати дефекти товщиною від 10 до 40 мм і застосовується для:

  • ремонту бетонних виробів та конструкцій у всіх видах інженерних споруд
  • ремонту бетонних виробів після зняття систем опалубки
  • заповнення отворів від арматури і стяжних гвинтів
  • ремонту збірних елементів із залізобетону


Розглянуті вище ремонтні суміші мають стійкість до замерзання і відтавання, не піддаються впливу хімічних речовин і не викликають корозії металевих елементів. Залежно від компонентів вони можуть досить швидко схоплюватися з поверхнею. Приміром, у Teknogrout EX час затвердіння складає 2 години, що може бути величезною перевагою при терміновому і швидкому ремонті. Дотримання інструкцій і рекомендацій виробників дозволить вам провести ефективний і якісний ремонт бетонних конструкцій та будівель.

Письменський Дмитро