Опалубка на нерівній поверхні

Облаштування опалубки на нерівних поверхнях справа не проста і тягне за собою певні труднощі. По-перше, в обов'язковому порядку необхідно провести геодезичну зйомку будмайданчика для правильного розрахунку і проектування підстави об'єкта. З її допомогою ви зможете виявити ступінь ухилу ділянки та інженерно-геологічні вишукування, визначають склад грунтів з якими вам доведеться працювати. Настійно не рекомендуємо упускати цей момент з вигляду, хоч він і спричинить за собою певні фінансові витрати.

Проектуючи фундамент майбутньої будови, варто звернути особливу увагу на те, що чим вище буде рівень перепаду висот поверхні, тим складніше буде комплекс проведених робіт з монтажу опалубки і тим надійніше її необхідно буде зміцнити. При виставленні опалубки на нерівних ділянках, необхідно строго слідувати будівельним нормам і технологій. При зведенні подібних фундаментів окрема увага приділяється підготовчим заходам та додаткових робіт.

Хочемо звернути вашу увагу на деякі важливі моменти, які допоможуть знизити ризики непередбачуваних ситуацій у майбутньому.


Перш за все, вам знадобиться грамотний проект фундаменту для будівництва об'єкта на нерівній майданчику. У ньому обов'язково повинні бути включені розрахунки: габаритів підстави, передбачуваної ваговій навантаження будівлі на фундамент, що чиниться питомого тиску на грунт в різних точках, тимчасові навантаження.

Величезне значення матиме гідрогеологічна оцінка майданчики відведеної під будівництво та аналіз її грунтів. Для цього найчастіше виконують роботу з буріння розвідувальних свердловин.

Необхідно буде створити ефективну дренажну систему, оскільки саме накопичується волога може в підсумку привести до ковзання і навіть обвалення ґрунту в нагірній частині.

Опалубка, возводящаяся в умовах наявних перепадів висот на ділянці, повинна бути в нижчій точці вище, ніж у верхній. Це обумовлено тим, що їй доведеться витримати горизонтальний рівень заливається підстави. Також особливу увагу варто приділити вибору кріплень і стягуючих елементів опалубки. Так як зводиться на нерівному ділянці опалубка буде піддаватися великим навантаженням, ніж опалубка, монтирующаяся на рівній основі, елементи кріплення повинні бути міцними і надійно її фіксувати. Ми пропонуємо в даному випадку використовувати пружинні затиски або чирозы, так як вони здатні витримувати навантаження до 3 тонн, а також абсолютно виключають перекіс арматури, що позбавить вас від ризику спотворення форми опалубки і як наслідок заливається фундаменту. Вони абсолютно прості в монтажі, достатньо лише закріпити їх на арматурі з зовнішніх сторін опалубки і затиснути за допомогою спеціального притискного ключа.

 

Чироз пружинний затискач для опалубки

Чироз дозволяє швидко кріпити опалубку вертикальних конструкцій і сприймає навантаження до 2 тонн.

Посилений ключ для пружинного затиску

Ключ для пружинного затиску з посиленим механізмом для більшої зносостійкості, призначений для натягу арматури при кріпленні щитів опалубки з допомогою пружинного затиску.

Пружинний затискач для арматури посилений

Чироз посилений пружинний затискач на арматуру, сприймає навантаження до 3 тонн.

Притискної ключ для пружинного затиску

Притискної ключ призначений для натягу арматури при кріпленні щитів опалубки з допомогою пружинного затиску Чироз.

Письменський Дмитро