Оцинкована гайка для опалубки

Стяжна гайка для опалубки є важливим кріпильним елементом в монолітному будівництві. Вона використовується в комплексі зі стяжним гвинтом в системах опалубки, які часто застосовуються у нас в країні. Сюди ж входять фіксатори «конус» і перфорована труба ПВХ. Таким чином, ми отримуємо систему, яка фіксує два щита опалубки між собою, не даючи їм роз'їхатися при заливання бетонної суміші.

В отриманій стяжці роль опори виконує саме стяжна гайка, тому слід звернути особливу увагу на її якісні та технічні характеристики. Адже виконуючи заливку будь-б то не було конструкції нам необхідно бути впевненими в міцності нашої опалубки. Розглянемо основні якісні та міцнісні характеристики стяжних гайок.

Перше – це зовнішній діаметр гайки, чим він більше, тим менше тиску передається на ребро щита опалубки. При використанні гайок малого діаметра рекомендується використовувати спеціальні шайби для стяжного гвинта, вона призначена для захисту стяжного гвинта від розриву та збільшення площі опори на ребро щита опалубки.

Друге – це діаметр різьби, він повинен відповідати діаметру стяжного гвинта.

Третє – матеріал, з якого гайка виготовлена. На даний момент вибір складається з чавунних і пластикових гайок. Для невеликих навантажень до 4 тонн підійдуть пластикові гайки, у промисловому будівництві завжди використовують чавунні. Вони витримують навантаження до 17 тонн.

Четверте – це оцинковане покриття. Оцинковані вироби прослужать довше, так як не схильні до корозії та впливу навколишнього середовища.

Зараз на нашому ринку представлено безліч виробників і варіантів стяжних гайок. Ми пропонуємо посилену оцинковану гайку діаметром 100 мм з кованого чавуну з внутрішнім діаметром різьби 15 мм і вагою 650 грам. Вона витримує навантаження до 20 тонн.

Письменський Дмитро