Яким лаком покрити упрочнитель для бетону

Властивості бетону такі, що навіть при всій своїй монолітності і міцності конструкції з даного матеріалу, потребують додаткового захисту. Для цього бетон обробляється спеціальними складами, які забезпечують йому стійкість до зовнішніх впливів.

Особливості застосування зміцнювачів для бетону

Бетон сильно схильний до поверхневої ерозії, яка ще й посилюється впливом атмосферних опадів, агресивних середовищ, вологості і механічних навантажень. При наростанні деградації бетон стирається, через що утворюється пил, в ньому з'являються тріщини, місця крошения. Бетон набуває рихлість, нерівності, з нього виходять висоли і інші дефекти.

Фізико-хімічну структуру бетону повністю змінити не можна. Тому підвищити його експлуатаційні властивості покликані додаткові матеріали. Для цього в професійному будівництві успішно застосовують технології зміцнення, які запобігають запилення бетону, а також руйнування його поверхні під впливом негативних факторів.

Зміцнювачі бетону ефективні в місцях з несприятливими умовами експлуатації, а також з високим транспортним або пішохідним навантаженням. Однак там, де на бетонні конструкції буде надаватися додатковий вплив кислот і лугів, рекомендується використання додаткових просочень. Одним з ефективних способів захисту бетону є спеціальні лаки, які можна наносити поверх упрочнителя.
 


 

Переваги використання лаків для бетону

На практиці можна відзначити, що покриття бетону лаком сприяє підвищенню стійкості до вологи і корозії всієї конструкції, а також поліпшенню її міцності. Крім цього, лак по бетону володіє і іншими не менш важливими властивостями:

 • продовжує термін служби бетонних конструкцій
 • покращує стійкість бетону до негативних факторів
 • підвищує стійкість до стирання
 • забезпечує стійкість до перепадів температур, морозів
 • створює красиву глянсову поверхню для естетичного зовнішнього вигляду споруд
   

Який використовувати лак

Якщо ви шукаєте якісний лак для покриття зміцнювача бетону, варто звернути увагу на Teknocila 300. Це швидковисихаючий однокомпонентний лак на основі органічних розчинників, який допомагає захистити бетонні поверхні і продовжити термін їх експлуатації.

Лак для бетону Teknocila 300 володіє рядом важливих властивостей, які незамінні при необхідності створення надійного захисного фінішного шару для бетонних поверхонь:

 • Забезпечує захист від атмосферних явищ, здатних руйнувати бетон зсередини
 • Підвищує стійкість до хлору і вологи
 • Запобігає утворенню тріщин, які можуть утворитися в результаті замерзання води в порах бетону
 • Запобігає зміні кольору поверхні під впливом дощу і сонячних променів, не дає накопичуватися бруду
 • Служить в якості красивого глянцевого фінішного шару
 • Швидко висихає за рахунок швидкого випаровування розчинника
   


Крім цього, покриття бетонних поверхонь акриловим лаком Teknocila 300 захищає від стирання, а, отже, і від утворення пилу. 

 
Зміцнювач бетону кварцовий Teknoser 100

Зміцнювач для свіжих бетонних поверхонь, до складу якого входить сортований кварцовий пісок.

Зміцнювач бетону корундовий Teknoser 300

Зміцнювач для свіжих бетонних поверхонь з корундовою крихтою, збільшує міцнісні властивості бетонної поверхні в 2 рази.

Лак для бетону Teknocila 300

Протиударний багатоцільовий лак для бетону на основі акрилу.

Мотрич Олена