Упрочнительные топінги для бетонних підлог Teknoser 100 і Teknoser 300

Промислові бетонні підлоги, що піддаються різним видам великих навантажень, потребують додаткової міцності, для того щоб захистити поверхневий шар бетону від різних видів деформацій і тим самим продовжити термін їх експлуатації.

Саме для таких цілей були розроблені інноваційні зміцнювачі бетону Teknoser 100 і Teknoser 300.

 

Teknoser 100 – ущільнювач для свіжих бетонних поверхонь, до складу якого входить кварцовий пісок сортований, гідравлічні в'яжучі та спеціальні хімічні добавки. Він збільшує міцнісні властивості бетонної поверхні в 1,5 рази і надає необхідний декоративний вигляд поверхні.

 

Teknoser 300 – ущільнювач для свіжих бетонних поверхонь, до складу якого входить корундова крихта, гідравлічні в'яжучі та спеціальні хімічні добавки. Даний топпінг збільшує міцнісні властивості бетонної поверхні в 2 рази.

 

 

Застосовуються ущільнювачі бетону Teknoser 100 і Teknoser 300 для бетонних підлог магазинів, універмагів, підземних переходів, станцій метро, критих паркінгів, виробничих цехів, складських приміщень, фабрик, торгових центрів з інтенсивним рухом людей, промислових будівель, заправних станцій і ангарів для літаків.

Тепер, коли ми маємо уявлення, що собою представляють змічнюючі топінги Teknoser 100 і Teknoser 300, давайте розгляне більш детально спосіб їх застосування.

Топінги Teknoser 100 і Teknoser 300 наносяться методом "сухого-по-мокрому", це означає, що зміцнювачі необхідно наносити на незатверділий бетон (приблизно 5-6 годин після заливки) для кращого зчеплення матеріалів. Топпінг розсипається рівним шаром з розрахунку 2-4 кг/м2 і не вимагає додаткового зволоження, так як суміш самостійно вбере необхідну кількість води з бетону. Після того як ущільнювач вбере вологу і потемніє, необхідно обробити покриття за допомогою затирочної машини, приділяючи особливу увагу кутам і краям поверхні. Потім необхідно провести повторну засипку з розрахунку 2-4 кг/м2 і знову затерти поверхню тим же способом. В залежності від передбачуваної сили навантаження на підлогу витрата сухої суміші може відрізнятися.

 

Одною з основних переваг застосування топінгів Teknoser 100 і Teknoser 300 є швидке укладання. Що в свою чергу сприяє скороченню часу введення покриття в експлуатацію.

Зміцнювачі Teknoser 100 і Teknoser 300 значно підвищать стійкість вашої підлоги до ударів і стирання, а також зроблять його поверхню ідеально рівною, не слизькою та гладкою.

Дмитро Письменський