Експлуатована покрівля на регульованих опорах Karoapp

Перспективною тенденцією в сучасній будівельній індустрії є використання дахів будівель в якості корисних експлуатованих площ. Наприклад, особливої популярності набуває облаштування терас, де в ролі підлоги виступають ділянки даху облаштовані додатковим покриттям. Але недоліком даного рішення є велика вага такої конструкції, підлогове покриття під некомфортним кутом, а також складності в прокладанні та ремонті різних комунікацій (інженерних мереж, трубопроводів).

Але технології не стоять на місці і для того, щоб значно полегшити і прискорити процес облаштування та експлуатації покрівельних терас, були створені інноваційні регульовані опори Karoapp.
 

Система регульованих опор Karoapp являє собою комплекс аксесуарів спрямованих на ефективне рішення облаштування терас на різноманітних покриттях (гідроізоляція, жорсткий утеплювач, грунт, бетон).

 

 

Якщо говорити про переваги опор Karoapp безпосередньо при облаштуванні експлуатованої покрівлі, необхідно виділити кілька основних моментів.

 

  • По-перше, установка регульованих опор Karoapp не вимагає кріплення до основи, що виключає можливість пошкодження гідроізоляційного шару покрівлі. Також завдяки особливостям їх конструкції вони рівномірно розподіляють навантаження по всьому гідроізоляційному шару і здатні витримувати навантаження на одну опору до 900 кг.
     
  • По-друге, завдяки коректору нахилу до 7% опори Karoapp компенсують ухил для відводу води, який в обов'язковому порядку присутній на кожній плоскій покрівлі, й тим самим забезпечують поверхні строго горизонтальне положення.


В просторі між підлогою поверхні покрівлі та фінішним покриттям, є можливість розмістити всілякі комунікації, з легким і швидким доступом до них, а вільне провітрювання не дозволить розвиватися шкідливій мікрофлорі в цій зоні.

Так як фінішне покриття укладається з невеликими зазорами для відводу води, це значно спрощує очищення поверхні (досить просто промити водою зі шланга), а також це сприяє швидкому висиханню поверхні тераси. Вода, потрапляючи на терасне покриття, вільно стікає вниз до гідроізоляційного шару, а потім видаляється за допомогою водостоку в загальну каналізаційну систему.

Регульовані опори Karoapp створені за принципом гвинтового домкрата, що дозволяє підняти площину покриття на будь-яку необхідну висоту в діапазоні від 18 до 1083 мм, забезпечуючи з точністю до 1 мм плавне регулювання рівня покриття.

Досить простий і точний спосіб регулювання методом обертання коректора на 360 градусів за годинниковою стрілкою або проти неї, забезпечує швидкий монтаж.

Після визначення необхідної висоти на опору Karoapp необхідно надіти спеціальне кільце для фіксації регулювання, яке виключає подальше обертання, викликане різними навантаженнями.

Регульовані опори Karoapp виготовлені з високоякісного поліпропілену, тому опори  - вологостійкі, морозостійкі та не схильні до появи плісняви й грибка.

Фіксовані опори Karoapp®

Опори мають певну фіксовану висоту в діапазоні від 2 до 30 мм.

Комплектуючі для опор

Фіксатори для опор дозволяють надійно кріпити каркас і покриття на опорах, змінювати кут нахилу і компенсувати навантаження.

Регульовані опори Karoapp®

Система регульованих опор дозволяє створити покриття необхідної висоти.

Письменський Дмитро