Як зробити літню терасу

У сучасному світі, де походи в кафе та ресторани стали невід'ємною частиною життя практично кожної людини, конкуренція серед закладів громадського харчування невблаганно зростає. Власники, постійно розробляють нові концепції, маркетингові ходи і привабливі акційні пропозиції, щоб залучити відвідувачів. Адже основне, що хоче одержати клієнт - це смачна їжа та приємна атмосфера. А що може бути краще, ніж провести вечір або обідній ланч на літній терасі, особливо в теплу пору року?
І тут виникає запитання: «А що ж робити з терасою в холодну пору?», «Навіщо витрачати зусилля та кошти на її обслуговування в зимовий період?»

Відповіддю на ці два цілком логічні запитання якраз і стануть регульовані опори Karoapp! Неймовірна легкість і простота монтажу, та такий самий нескладний демонтаж, роблять опори Karoapp® оптимальним рішенням для нашої країни, в якій спекотне літо, змінюється холодними зимами, і потреба у відкритих терасах втрачає свою актуальність.

Але це ще далеко не всі плюси опор Karoapp®! Якщо концепція вашого закладу передбачає відкриту терасу, у вас не буде необхідності ходити з шаманським бубном в марних спробах відкликати дощ! Ви сміливо можете заливати стяжку з ухилом для відведення води, адже за допомогою регульованих опор Karoapp® з коректором кута нахилу до 7 % ви можете застосовувати їх на поверхнях різної конфігурації, надаючи покриттю строго горизонтальне положення. При цьому якісний ПВХ, з якого виготовлені опори Karoapp, не схильний до появи плісняви та грибка, що робить їх абсолютно безпечними для здоров'я ваших відвідувачів і значно подовжує період їх експлуатації.

Також в підлоговому просторі між основою поверхні та фінішним покриттям, ви запросто зможете розмістити всі інженерні комунікації та підсвічування, маючи при цьому завжди можливість легкого доступу до них.

Ви вже уявили, як можна обіграти екстер'єр вашого кафе за допомогою регульованих опор, але тепер вас хвилює «А чи це безпечно? Адже в моєму закладі буде постійне Вавилонське стовпотворіння з потоку клієнтів?!». Абсолютно! Регульовані опори Karoapp® виготовлені з міцного полівінілхлориду, і кожна опора витримує навантаження 900 кг
 

 

Підсумовуючи все вищесказане, можна сміливо зробити висновок, що опори Karoapp® ідеальне рішення для власників закладів, які дбають про комфорт своїх відвідувачів,і підходять до цього питання досить раціонально.

Фахівці компанії Monolit Build нададуть вам професійну консультацію та розрахують необхідну кількість опор під індивідуальний проект тераси вашого кафе чи ресторану.

Регульовані опори Karoapp®

Система регульованих опор дозволяє створити покриття необхідної висоти.

Фіксовані опори Karoapp®

Опори мають певну фіксовану висоту в діапазоні від 2 до 30 мм.

Письменський Дмитро