Як зробити терасу на відкритому балконі

Облаштування тераси на відкритому балконі з допомогою регульованих опор Karoapp

Кожному з нас іноді необхідно єднання з природою, тому багато хто прагне влаштуватися за містом на постійній основі. Але що ж робити в тому випадку, якщо ритм і спосіб життя не дозволяє залишити галасливий мегаполіс, а деколи так хочеться зануритися в атмосферу затишку заміського будинку, і просто прочитати улюблений літературний твір, сидячи на власній терасі. Якщо ваша квартира оснащена відкритим балконом, можна вважати, що проблема практично вирішена! Для того щоб облаштувати ваш балкон під терасу для релаксації, посиденьок з друзями і для будь-якої іншої цілі, вам достатньо визначитися зі стилем, придбати садові меблі, елементи декору і, якщо ви цінитель флори, придбати потрібну кількість вазонів для її озеленення. Всі ці елементи створять затишок, і максимально наблизять вас до відчуття, що ви знаходитеся на своєму особистому острівці радості та спокою посеред міської метушні.

Але є один дуже важливий момент, на який варто звернути особливу увагу. Цим моментом є підлога вашої тераси, а точніше, як і з допомогою чого її можна облаштувати. Ми пропонуємо вам найбільш оптимальне рішення для даної задачі, а саме систему регульованих опор Karoapp. Вона проста в облаштуванні та демонтажі, володіє безліччю переваг і приємно здивує вас довголіттям своєї експлуатації.

 

 

Регульовані опори Karoapp створені за принципом гвинтового домкрата, що дозволяє виставляти висоту під будь-яке покриття з точністю до міліметра. Завдяки своїй унікальній конструкції, вони не потребують кріплення, що дозволить уникнути порушення гідроізоляційного шару вашого відкритого балкону.

Виробляються регульовані опори Karoapp з високоякісного ПВХ, що робить їх водостійкими та перешкоджає появі на них цвілі й грибка.

З системою регульованих опор Karoapp ви можете не хвилюватися з приводу передбачуваних навантажень, адже кожна з опор витримує до 900 кг.

Ще однією з найважливіших переваг при облаштуванні тераси на відкритому балконі з допомогою регульованих опор Karoapp, є те, що вони оснащені коректором ухилу, який зможе компенсувати нахил поверхні для відводу води. Це дозволить надати фінішному покриттю строго горизонтального положення.

Регульовані опори Karoapp дозволять вам використовувати свою фантазію щодо підлогового покриття по максимуму, ви можете використовувати різноманітні матеріали будь-яких кольорів і фактур.

Так само не можна не сказати про те, що демонтаж тераси на регульованих опорах так само простий, як і її встановлення, що дозволяє швидко здійснити його перед приходом холодів.

Система регульованих опор Karoapp - це ідеальне рішення при облаштуванні свого райського куточка у вигляді тераси на вашому відкритому балконі. Вам необхідно тільки визначитися з площею, а фахівці компанії Monolit Build виконають всі необхідні прорахунки в максимально короткий термін.

Регульовані опори Karoapp®

Система регульованих опор дозволяє створити покриття необхідної висоти.

Комплектуючі для опор

Фіксатори для опор дозволяють надійно кріпити каркас і покриття на опорах, змінювати кут нахилу і компенсувати навантаження.

Письменський Дмитро