Відкриті тераси, веранди і патіо на регульованих опорах Karoapp

Приватний будинок, це приголомшлива віддушина для багатьох любителів природи. На його території можна, як і провести час в затишному самітництві або ж повеселитися з сім'єю та друзями на свіжому повітрі, так і вирощувати городні культури або ж займатися садівництвом. Загалом, робити все те, до чого лежить душа. Але все рідше це місце отримання дзена обмежується одним лише будинком. Адже дачна ділянка набуває свій унікальний і закінчений вигляд лише тоді, коли у нього включені всі необхідні елементи. Без декоративного оформлення, простір часто здається порожнім і безликим, тому все більше людей вдаються до облаштування своїх маєтків, з допомогою нескладних конструкцій, таких як: веранда, тераса або патіо.

В деяких моментах ці конструкції дуже схожі, але все ж між ними присутні якісь відмінності, з чим ми і пропонуємо розібратися трохи докладніше.

Почнемо з конструкції, яку іменують «патіо». Традиція її облаштування прийшла до нас з країв Середземного моря і в перекладі з іспанської означає «внутрішній двір», чим і повноцінно розкриває її призначення. Зона патіо - це вимощений відкритий майданчик, найчастіше прихований від сторонніх очей живоплотом або кучерявими рослинами.

Відкрита тераса зазвичай впритул примикає до будинку і може бути накрита дахом, що робить її, по суті, вдосконаленим патіо. Вона може бути огороджена перилами або поребриком або не огороджуватися зовсім, тим самим створюючи буферний відкритий простір між будинком і садом.

 

 

Веранда має вигдяд критої платформи, яка знаходиться на одному рівні з першим поверхом будинку і може бути повністю або частково огороджена перилами.

В незалежності від того, яку з цих конструкцій ви вважаєте за доцільне бачити на території свого приватного будинку, з системою регульованих опор Karoapp її монтаж не доставить вам особливого клопоту і значно заощадить ваш час.

Регульовані опори Karoapp є надійною основою для усіх видів фінішного покриття і встановлюються на різноманітні поверхні. Завдяки їм можна знівелювати будь-які нерівності поверхні та підняти підлогове покриття на бажану висоту. Що стосується матеріалів, які застосовуються в якості фінішного покриття для терас, патіо і веранд, то вони можуть бути найрізноманітнішими: декінг з натуральної деревини або композиту, кам'яні плити, керамограніт, дерев'яні плити, садовий паркет.

 

 

Завдяки збереженню зазорів між плитами фінішного покриття, істотно полегшується стік води вниз і її видалення по водостоку. Що значно спрощує прибирання веранди, тераси або патіо, оскільки дозволяє змити забруднення за допомогою шланга. Зазор, який є в підлоговому просторі, забезпечує вільну циркуляцію повітря, що дозволяє виключити появу і розвиток цвілі й грибка.

Регульовані опори Karoapp виготовляються з високоміцного і високоякісного поліпропілену. Вони «працюють» за принципом гвинтового домкрата і легко регулюються по висоті, що дозволяє виставляти бажаний рівень підлоги, з точністю до міліметра. Більше того: наявність коректора нахилу від 0 до 7 % дозволяє підбирати необхідний кут нахилу. Такий підхід дозволяє забезпечити строго горизонтальну поверхню веранди, тераси, або патіо. Регульовані опори Karoapp  дуже міцні та здатні витримувати навантаження до 900 кг на одну опору.

Як ви вже й самі переконалися, в незалежності від того, який саме тип конструкції для прикраси вашої дачної ділянки доведеться вам до душі, регульовані опори Karoapp приємно здивують вас простотою монтажу і тривалим періодом експлуатації.

Фіксовані опори Karoapp®

Опори мають певну фіксовану висоту в діапазоні від 2 до 30 мм.

Регульовані опори Karoapp®

Система регульованих опор дозволяє створити покриття необхідної висоти.

Комплектуючі для опор

Фіксатори для опор дозволяють надійно кріпити каркас і покриття на опорах, змінювати кут нахилу і компенсувати навантаження.

Письменський Дмитро