Перевага використання регульованих опор Karoapp

Ідеально рівна, легка в монтуванні підлога, зі скоригованими кутом нахилу, під якою можна прокласти сантехнічні комунікації та інженерні мережі. Раніше це звучало лише як нездійсненна мрія на грані фантастики. Але завдяки інноваційним регульованим опор Karoapp® і фахівцям компанії Monolit Build мрія стає реальністю.

Регульовані опори Karoapp® - це продукція турецького виробника, яка виготовляється за інноваційними технологіями та відповідає всім міжнародним стандартам якості.
Система регульованих опор Karoapp® являє собою економне альтернативне рішення, яке дозволяє обійтися без використання бетонної стяжки для вирівнювання підлоги під фінішне покриття та дозволяє компенсувати всі нерівності й ухили поверхні без додаткових витрат.

 


 

Переваги регульованих опор Karoapp®:


Регульовані опори Karoapp® здатні створювати вільний простір (від 18 до 1083 мм) між гідроізоляцією і фінішним покриттям для розміщення сантехнічних комунікацій та інженерних мереж з можливістю оперативного доступу та проведення маніпуляцій з ними.

Установка опор може здійснюватися без механічного кріплення, що дозволяє запобігти можливість пошкодження гідроізоляційного шару.

Кожна опора Karoapp® здатна витримувати навантаження 900 кг, а ширина основи опори становить 200 мм. При укладанні лаг або плит, під впливом власної ваги, конструкція стає нерухомою. Для зручності та швидкості монтажу покриття на опори були розроблені спеціальні фіксатори, з'єднувальні планки, компенсаційні прокладки і коректори кута нахилу.

Регульовані опори Karoapp® з коректором кута нахилу до 7 % дозволяють застосовувати їх на покрівельних поверхнях різної конфігурації, надаючи площині покриття строго горизонтального положення.

Використання системи регульованих опор дозволяє в короткі терміни створити покриття необхідної висоти без зміни висоти фасаду будівлі і не перевантажувати поверхню для облаштування терас, відкритих балконів, майданчиків і зон відпочинку.

Регульовані опори Karoapp® ідеально підходять для тимчасових і сезонних конструкцій, таких як літні майданчики ресторанів і басейнів, сцен і відкритих патіо. В кінці сезону такі конструкції можна легко розібрати і зберігати до наступного року.

Форма і конструкція опор були спеціально спроектовані для максимальної зручності укладання покриття, в якості якого можна використовувати: кахельні матеріали з керамограніта, полікарбонату, скла; дошку з натурального дерева і композитних матеріалів; решітки з металу та полімерних матеріалів; лаги з металу і дерева для укладання терасної дошки.

Регульована опора Karoapp® працює за принципом підйомного домкрата. За рахунок різьбового з'єднання вона може підніматися на необхідну висоту. Вона використовується як єдиний елемент в зборі. Таким чином, опори фіксуються на кутах плит і при необхідності на бічних сторонах.

Виготовляються регульовані опори з високоякісного поліпропілену, який є екологічно безпечним матеріалом. Поліпропіленові опори мають ряд переваг порівняно з їх металевою альтернативою. Вони не схильні до корозії, водостійкі та не завдають шкоди гідроізоляційнному покриттю будь-якого виду, навіть в процесі тривалої експлуатації. Цей матеріал має високу стійкість до перепадів температур і може експлуатуватися в діапазоні від -35 до 40º С.

  

Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися в перевагах використання систем регульованих опор Karoapp® для швидкого монтажу каркасу та облаштування всіх видів терасного покриття, пішохідних фонтанів, створення фальшпідлог, офісних просторів і серверних кімнат.

Але якщо у вас все ж залишилися питання, ви завжди можете звернутися до фахівців компанії Monolit Build, які нададуть всю необхідну для вас інформацію.

Письменский Дмитро

+380674864241