Регульовані опори для влаштування пішохідних фонтанів

Яке надзвичайне задоволення викликає в оточуючих щирий захват дитини, яка намагається пробігти між струмочків пішохідного фонтану, уявляючи, що він ховається від лазерних променів свого уявного ворога. Так і тим, кому давно вже не 6 років, іноді хочеться відволіктися від суєти дорослого життя та знову відчути себе безтурботною дитиною, здатною насолоджуватися кожною миттю. Можливо, саме це глибинне бажання багатьох громадян і послужило такому стрімкому поширенню пішохідних фонтанів в нашій країні. Але навіть якщо ця теорія невірна, в будь-якому випадку пішохідний фонтан  - це красиве і дуже доцільне рішення для спекотного міста. Він відмінно освіжає повітря, та й приємно відчути пару крапель прохолодного бризу на шкірі в спекотний літній день або ж милуватися рухом води з підсвічуванням в такт музики вечірніми сутінками.



Ви вже уявили все це і від облаштування пішохідного фонтану вас стримують тільки думки про те, що його встановлення займе багато часу і потребує величезного штату фахівців? Хороші новини! Завдяки регульованим опор Karoapp у вас не буде необхідності споруджувати складний каркас для вашого фонтану, адже все, що вам потрібно це лише визначитися з його площею, а наші фахівці зроблять розрахунок на необхідну кількість опор в найкоротші терміни.

Монтаж пішохідного фонтану за допомогою регульованих опор Karoapp не займе багато часу, а в просторі між підлогою  і фінішним покриттям ви з легкістю зможете провести всі необхідні комунікації, наприклад, розмістити кабель для підсвічування.

Ви можете реалізувати свої найсміливіші мрії, використовуючи надпотужні насоси, які зроблять ваш водний перформанс ще більш захоплюючим. А також якщо ви плануєте зробити фонтан для громадського користування, вам не варто хвилюватися про можливе навантаження, адже кожна регульована опора Karoapp витримує 900 кг.

Регульовані опори Karoapp стійкі до агресивних середовищ і відмінно експлуатуються навіть в умовах високої вологості (а фонтанів без води не буває). Вони стійкі до впливу шкідників, не гниють, не є благодатним ґрунтом для розвитку цвілі та грибка. Високоякісний поліпропілен функціональний при низьких і високих температурах, а використання протиморозних добавок дозволяє збільшити нижню температурну межу до мінус 40.

 

Тому якщо Ви плануєте будувати пішохідний фонтан для особистого або громадського користування, монтаж якого не займе багато часу, а експлуатаційний період порадує своєю довговічністю, швидше зв'яжіться з нами, адже регульовані опори Karoapp є чудовим рішенням для цієї мети!

Регульовані опори Karoapp®

Система регульованих опор дозволяє створити покриття необхідної висоти.

Фіксовані опори Karoapp®

Опори мають певну фіксовану висоту в діапазоні від 2 до 30 мм.

Комплектуючі для опор

Фіксатори для опор дозволяють надійно кріпити каркас і покриття на опорах, змінювати кут нахилу і компенсувати навантаження.

Мирослава Билега

+380671292179