Зимовий сад на даху з допомогою регульованих опор

Зимовий сад на даху будинку не тільки є сучасним модним рішенням, але і володіє тисячорічною історією. Перші згадки про них на картинках із зображенням кам'яних ваз в палацах Стародавнього Єгипту датуються 4 тисячоліттям до нашої ери. Потім у Єгиптян цю ідею перейняли давні римляни, які розміщували міні-сади на своїх підвіконнях. Заможні власники садиб могли дозволити собі сад у самому серці споруди, який був оточений могутніми колонами.

Європейці теж не залишилися байдужими до цієї ідеї, і вже в XI столітті король Голландії Вільгельм облаштував квіткову оранжерею у власному палаці. Незабаром після цього з'явилися «помаранчеві будиночки» – це будови, у яких цілий рік цвіли цитрусові.

Оранжерея у Версалі часів Людовика XIV вважається найкрасивішою в історії людства, і у нас є можливість переконатися в цьому й донині. У XVIII столітті на зміну популярності цитрусових дерев, в прототипах зимових садів, прийшли тропічні рослини, які радували око своєю екзотичністю і буйством фарб. У 1854 році англієць Джозеф Пакстон побудував «Кришталевий палац» – пращур сучасного зимового саду.

В наш час облаштувати свій зимовий сад на даху власного будинку цілком посильне завдання. Головне бажання і знання оптимальних для цього технологій і рішень. Якраз одним з таких рішень є система регульованих опор Karoapp. Вона позбавить вас від необхідності облаштовувати складну багатошарову основу під фінішне покриття вашого майбутнього саду. Також за рахунок порожнього простору, дозволить приховати всі необхідні інженерні комунікації, та забезпечить легкий доступ до них.

Регульовані опори Karoapp встановлюються на будь-яку поверхню і не вимагають додаткового кріплення, що дуже важливо при роботі з покрівлею, при використанні опор гідроізоляційний шар не буде пошкоджено і він не втратить своєї цілісності.

Також за рахунок того, що опори Karoapp оснащені коректором ухилу до 7 %, вони запросто зможуть надати фінальному покриттю строго горизонтальне положення, навіть з урахуванням того, що сама покрівля була виконана під нахилом для відведення води.

Регульовані опори Karoapp виготовлені з високоміцного і високоякісного поліпропілену, який витримує навантаження до 900 кг на одну опору і є термостійким і вологостійким матеріалом, який запобігає появі цвілі й грибку.
 

 

Облаштування зимового саду на даху будинку не сама проста затія, але результат явно вартий того! А система регульованих опор Karoapp дозволить значно прискорити і полегшити цей процес. Зв'язавшись з фахівцями компанії Monolit Build, ви отримаєте професійну консультацію та всі необхідні прорахунки в найкоротші терміни.

Регульовані опори Karoapp®

Система регульованих опор дозволяє створити покриття необхідної висоти.

Комплектуючі для опор

Фіксатори для опор дозволяють надійно кріпити каркас і покриття на опорах, змінювати кут нахилу і компенсувати навантаження.

Фіксовані опори Karoapp®

Опори мають певну фіксовану висоту в діапазоні від 2 до 30 мм.

Письменський Дмитро