Регульовані опори Karoapp®

Каталог > Регульовані опори Karoapp®

Регульовані опори Karoapp®

Система регульованих опор дозволяє створити покриття необхідної висоти.

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Введите свои данные

Регульовані опори Karoapp® – це ефективне сучасне рішення для швидкого монтажу каркасу та облаштування всіх видів терасових покриттів, пішохідних фонтанів, створення фальшпідлог громадських, офісних просторів і серверних кімнат. Ця система є альтернативним рішенням, яке позбавляє від виробництва бетонної стяжки для вирівнювання підлоги під фінішне покриття і дозволяє компенсувати всі нерівності й ухили поверхні без додаткових витрат.

Фальшпідлога являє собою платформу з панелей листового або плиткового покриття, яка спирається систему регульованих опор. При влаштуванні такої підстави покриття укладається з невеликими відступами для моментального відтоку води під покриття, не утворюючи калюж.

Регульовані опори Karoapp® ідеально підходять для тимчасових і сезонних конструкцій, таких як літні майданчики ресторанів і басейнів, сцен і відкритих патіо. В кінці сезону такі конструкції можна розібрати до наступного, а для зберігання опор не потрібні особливі умови зберігання.

Дана система дозволяє створити вільний простір (від 18 до 1083 мм) між гідроізоляцією і покриттям для розміщення комунікацій, інженерних мереж і обладнання з можливістю швидкого доступу і проведення маніпуляцій з ними. Елементи опор снащены спеціальними пазами і отворами для кріплення комунікацій над підставою, що виключає можливість пошкодження гідроізоляційного покриття.

Кожна опора Karoapp® має стійкість до навантажень понад 900 кг, а ширина основи опори становить 200 мм. Установку опор можна проводити без механічного прикручування, якщо така необхідність є, в нижній частині опори присутні отвори для кріплення. На опори зверху укладаються лаги чи плити, а під впливом власної ваги конструкція стає нерухомою. Для зручності і швидкості монтажу покриттів на опори були розроблені спеціальні фіксатори, з'єднувальні планки, компенсаційні прокладки і коректори кута нахилу.

Використання системи регульованих опор дозволяє в короткі терміни створити покриття необхідної висоти без зміни висоти фасаду будівлі і не перевантажувати поверхню для облаштування терас, відкритих балконів, майданчиків і зон відпочинку.

Форма і конструкція опор були спеціально спроектовані для максимальної зручності укладання покриття, в якості якого можна використовувати:

  • Плиткові матеріали з керамограніта, полікарбонату, скла
  • Дошку із натуральної деревини і композитних матеріалів
  • Решітки з металу і полімерних матеріалів
  • Лаги з металу і дерева для укладання терасної дошки

 

При виробництві регульованих опор Karoapp® використовується високоякісний поліпропілен і є безпечним матеріалом. На відміну від металевих опор, поліпропіленові водостійкі, не схильні до корозії і не робить негативного впливу на гідроізоляційні покриття будь-якого виду навіть в процесі тривалої експлуатації. Цей матеріал має високу стійкість до перепадів температур і може експлуатуватися в діапазоні від -35 до 40 С.


Компоненти системи регульованих опор  Karoapp®

  • HEAD: Верхній елемент опертя з отворами для кріплення планок, фіксаторів (T-ST, T-SP, T-AR, TAX, T-SF) і прокладок (T-S).
  • T-CL: Елемент набору висоти опори. В опорі можуть складатися в комплекті до 6 шт. Мають пази для кріплення комунікаційних мереж над рівнем підлоги.
  • T-L: Фіксуюче кільце. Блокує зміна висоти опори від впливу вібрацій і навантажень в процесі експлуатації.
  • BASE: Основа опори (200 мм). Має отвори для кріплення до поверхні.
  • T-SC: Коректор кута нахилу. Проводиться у двох типах з коригуванням кута на 1 ° і 2 °. Необхідний кут нахилу виставляється набором коректорів.

Публікації про продукт

Відкриті тераси, веранди і патіо на регульованих опорах Karoapp
Відкриті тераси, веранди і патіо на регульованих опорах Karoapp

Регульовані опори Karoapp «працюють» за принципом гвинтового домкрата і легко регулюються по висоті, що дозволяє виставляти бажаний рівень підлоги, з точністю до міліметра

Читати статтю
Зимовий сад на даху з допомогою регульованих опор
Зимовий сад на даху з допомогою регульованих опор

Регульовані опори Karoapp виготовлені з високоміцного і високоякісного поліпропілену, який витримує навантаження до 900 кг.

Читати статтю
Як зробити терасу на відкритому балконі
Як зробити терасу на відкритому балконі

Регульовані опори Karoapp створені за принципом гвинтового домкрату, що дозволяє виставляти висоту під будь-яке покриття з точністю до міліметра

Читати статтю
Регульовані опори для влаштування пішохідних фонтанів
Регульовані опори для влаштування пішохідних фонтанів

Монтаж пішохідного фонтану за допомогою регульованих опор не займе багато часу, а в просторі між підлогою та фінальним покриттям, можна легко провести всі необхідні комунікації

Читати статтю
Як зробити літню терасу
Як зробити літню терасу

Регульовані опори Karoapp® виготовлені з міцного полівінілхлориду, і кожна опора витримує навантаження 900 кг

Читати статтю
Експлуатована покрівля на регульованих опорах Karoapp
Експлуатована покрівля на регульованих опорах Karoapp

Регульовані опори Karoapp створені за принципом гвинтового домкрата, що дозволяє підняти площину покриття на будь-яку необхідну висоту в діапазоні від 18 до 1083 мм.

Читати статтю
Регульовані опори  Karoapp®

Інші продукти