Наливна ремонтна суміш Teknogrout Rapid

Каталог > Ремонтні суміші для бетону

Наливна ремонтна суміш Teknogrout Rapid

Надшвидка самовирівнюється наливна ремонтна суміш. Початок набору міцності через 5 хвилин, не дає усадки.

912
грн
x
міш.
=
912 грн
Оптова ціна 775.2 грн від 10 міш.

Для вас буде більше вигідна цінова пропозиція. Будь ласка, залиште заявку і менеджери зроблять для вас індивідуальний прорахунок.

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Введите свои данные

Teknogrout Rapid – надшвидка самовирівнюється наливна ремонтна суміш. Початок набору міцності через 5 хвилин, не дає усадки.

Область застосування:

 • Ремонт горизонтальних поверхонь і покриттів гідротехнічних споруд, тунелів, мостів, портових споруд, у тому числі експлуатованих (набір міцності на протязі 1 години)
 • Для конструкційного ремонту горизонтальних бетонних і залізобетонних споруд
 • Створення зносостійких гідроізоляційних покриттів.
 • Ремонт промислових підлог і паркінгів
 • Ремонт промислових підлог і поверхонь, відновлення поверхні промислових майданчиків і автомобільних доріг з бетонним покриттям
 • Ремонт покриття автомобільних доріг, паркінгів та тротуарів


Переваги

 • Утворює міцне, зносостійке, водонепроникне довговічне покриття.
 • Введення в експлуатацію через годину після завершення укладання
 • Містить добавки, що компенсують усадку матеріалу.
 • Швидкий набір міцності.
 • Підвищена адгезія до бетону і металу.
 • Стійкість в умовах агресивного впливу хлоридів, сульфатів, сульфідів, масел та їх похідних.
 • Містить інгібітори корозії арматури
 • Екологічно безпечний, допущений до використання при ремонті споруд, що контактують з питною водою.
 • Не містить речовин, що сприяють корозії арматури.


Інструкція по застосуванню

Очистити поверхню від слабопрочного бетону, різного роду забруднень, цементного молока, продуктів корозії, масел, нафтопродуктів та інших речовин, здатних знизити адгезію укладається ремонтного складу до основи. Видимі тріщини, шви, стики, сполучення розшити у вигляді П-подібної форми з розширенням в глибину розміром не менш 20х20 мм При наявності на поверхні активних протікань, необхідно виконати заходи щодо їх ліквідації. Наявну арматуру очистити від продуктів корозії. При необхідності обробити пасивуючими складами. У разі значного руйнування та пошкодження арматури виконати її посилення або заміну. Надати необхідну шорсткість поверхні. Поверхню, на яку укладають складу, повинна бути чистою, міцно (міцність на стиск не менше 15 МПа, на відрив не менше 1,5 МПа), шорсткою, обеспыленной і зволоженою до насичення, але не мокрою.

При виконанні робіт в жарку і суху погоду, час зволоження поверхні слід збільшувати (до 3 діб). При необхідності, з метою підвищення адгезії укладається суміші, а також для пористих поверхонь рекомендується обробка підстави высокоадгезионным складом. У разі нанесення ремонтного складу по сітці, її кріплення здійснюється на відстані 10-20 мм від поверхні. Металеву сітку рекомендується обробити пасивуючими складами.

Для приготування робочого розчину на 1 кг сухої суміші потрібно 130-160 мл води. Таким чином, на одну упаковку (мішок 25 кг) потрібно 3,00-4,00 л води.

Залийте в підготовлену ємність чисту водопровідну воду в рекомендованому мінімальному кількості. Включіть міксер і повільно без перерв додайте суху суміш. Перемішування здійснюється на низьких оборотах (400-500 об/хв) протягом 1-2 хв до отримання однорідної суміші без грудок. Слід враховувати, що вміст води може дещо змінюватись в залежності від навколишньої температури та відносної вологості повітря, а також температури використовуваної води для замісу і температури сухої суміші.

При виконанні робіт в жарку і суху погоду (вище 25°С) рекомендується використовувати для замісу тільки холодну воду і забезпечити зберігання мішків з матеріалом перед застосуванням найбільш прохолодних умовах, уникаючи, дія прямих сонячних променів.

Оптимально, в жарку і суху погоду, роботи проводити рано вранці або у вечірній час. Матеріал допускається наносити ручним способом із застосуванням кельми і шпателя. Оптимальна товщина нанесення за один прохід від 10 мм до 40 мм У разі більшої глибини руйнування склад укладається шарами. Вирівнювання і загладжування завданої складу здійснюється, коли він вже почав схоплюватися з використанням штукатурних терок. В процесі виробництва робіт для відновлення початкової легкоукладальності рекомендується періодичне перемішування складу.

Рекомендації по використанню

Свіжоукладений складу необхідно захищати від впливу атмосферних опадів, вітру, прямих сонячних променів. У процесі затвердіння матеріалу слід забезпечити вологісний догляд за покриттям: з використанням влагоемких матеріалів (наприклад, мішковини), періодичним розпиленням води або спеціальними пленкообразующими матеріалами. У спекотну, суху і вітряну погоду вологісний догляд слід збільшити до 3 діб.

 • Не допускається застосування матеріалу на проморожені підставах, на підставах зі стоячою водою, з наявністю конденсаційної вологи.
 • Не рекомендується заміс вручну в цілях запобігання введення надмірної кількості води.
 • Не рекомендується застосування змішувачів гравітаційного типу для приготування складу.
 • Не використовуйте матеріал на гладких поверхнях.
 • Не рекомендується використовувати матеріал поза рекомендованого діапазону температур без спеціальних заходів.
 • Матеріал текучий, застосовується тільки для горизонтальних поверхонь. У разі потреби використовувати на вертикальних елементах - використовуйте опалубку, чи застосувати відповідний матеріал з тиксотропною серії TeknoRep.
 • Не допускається додаткове введення води в робочу суміш, якщо матеріал вже почав схоплюватися. При втраті початкової легкоукладальності під час використання рекомендується періодичне перемішування складу.
 • При ремонті слабких основ з низькими характеристиками міцності, а також у разі виникнення інших питань проконсультуйтеся з нашими технічними фахівцями.

Очищення інструменту проводиться негайно після закінчення робіт. Затверділий матеріал видаляється тільки механічним способом. Відноситься до негорючих матеріалів. Є высокощелочным продуктом. При виробництві робіт необхідно використовувати спецодяг, рукавички, респіратори і захисні окуляри. При попаданні на шкіру та в очі негайно промити водою.

Колір

Сірий

Термін придатності

12 місяців в закритій оригінальній упаковці

Упаковка

25 кг мішок

Розмір гранул суміші

≤3 мм

Температура застосування

( 5 °С) - ( 35 °С)

Кількість води для розчину

3-4 л на 25 кг

Щільність суміші

2.3 кг/л

Витрата суміші (при товщині 1 мм)

2.1 кг/м2

Початок схоплювання

5 хвилин

Час збереження легкоукладальності

2.5 хвилини

Час затвердіння

1 година

Товщина нанесення

10-40 мм

Міцність на стиск (1 година)

16 Н/мм2

Міцність на стиск (24 години)

35 Н/мм2

Міцність на стиск (28 днів)

65 Н/мм2